previous arrow
next arrow
Slider

Kaiser - Váš rodinný hotel

Rodinný hotel Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Právě díky své poloze si zde přijdou na své nároční turisté či cyklisté, běžkaři či milovníci sjezdového lyžování, nebo "pouze výletníci" hledající místo na relaxaci a odpočinek. Sjezdovka s vlastní půjčovnou lyží a lyžařských doplňků je situována 100m za hotelem. Lyžařské magistrály (Krkonošská i Jizerská) jsou od hotelu vzdáleny pouhých 500 m. V letních měsících jsou k dispozici cyklostezky, které jsou také v bezprostřední blízkosti hotelu.

Rodinný hotel Kaiser disponuje dvoulůžkovými pokoji typu Promo, Standard a Komfort a jedním čtyřlůžkovým, rodinným pokojem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, pokoje typu Standard a Komfort mají k dispozici přistýlku. Na všech pokojích bez ohledu na kategorii naleznete denně čerstvé ovoce a vodu.

Kapacita rodinného hotelu Kaiser dovoluje individuální přístup ke každému z hostů a maximální servis. K pohodlí všech hostů přispívá i restaurace, která je určená pouze pro ubytované a stará se o kulinářský zážitek v podobě denně nového připravovaného jídelního lístku. Stejně tak bar a vinotéka nabízí exkluzivní moravská vína, destiláty, rumy, likéry a mnoho dalších alkoholických či nealkoholických nápojů.

Booking.com award