previous arrow
next arrow
Slider

Kaiser - Váš rodinný hotel

Rodinný hotel Kaiser se nachází na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Právě díky své poloze si zde přijdou na své nároční turisté či cyklisté, běžkaři či milovníci sjezdového lyžování, nebo "pouze výletníci" hledající místo na relaxaci a odpočinek. Sjezdovka s vlastní půjčovnou lyží a lyžařských doplňků je situována 100m za hotelem. Lyžařské magistrály (Krkonošská i Jizerská) jsou od hotelu vzdáleny pouhých 500 m. V letních měsících jsou k dispozici cyklostezky, které jsou také v bezprostřední blízkosti hotelu.

Rodinný hotel Kaiser disponuje dvoulůžkovými pokoji typu Promo, Standard a Komfort a jedním čtyřlůžkovým, rodinným pokojem. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, pokoje typu Standard a Komfort mají k dispozici přistýlku. Na všech pokojích bez ohledu na kategorii naleznete denně čerstvé ovoce a vodu.

Kapacita rodinného hotelu Kaiser dovoluje individuální přístup ke každému z hostů a maximální servis. K pohodlí všech hostů přispívá i restaurace, která je určená pouze pro ubytované a stará se o kulinářský zážitek v podobě denně nového připravovaného jídelního lístku. Stejně tak bar a vinotéka nabízí exkluzivní moravská vína, destiláty, rumy, likéry a mnoho dalších alkoholických či nealkoholických nápojů.

Restaurace Kaiser

V útulné restauraci Kaiser, která je otevřená pouze pro ubytované hosty, můžete denně vybírat z nabídky pokrmů, která je pečlivě připravovaná na každý den. Výběr pro vegetariány nebo vegany je nedílnou součástí každého menu. Připravíme pokrmy i z bezlepkových surovin, košer či jiných specifických požadavků. Pro milovníky dobrých vín máme připravenou exkluzivní nabídku vín z vinařství Vajbar a v našem baru naleznete řadu špičkových rumů, likérů a jiných alkoholických nápojů, které pro nás dodává firma Bartida.

Připravíme večeře i z bezlepkových surovin, pro vegetariány a košer - nutno upozornit při rezervaci minimálně jeden týden předem.

  • Dětská porce: 30% sleva

Restaurace Kaiser je určena pouze pro naše hosty a je nekuřácká.

Booking.com award
Počasí