Kaiser – Váš rodinný hotel

Vítejte na stránkách rodinného hotelu Kaiser. Nacházíme se přesně na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Právě díky své poloze si zde přijdou na své jak „výletníci“ , tak i nároční turisté či cyklisté, běžkaři i milovníci sjezdového lyžování. Kapacita našeho hotelu nám dovoluje poskytnout komfort, individuální přístup ke každému z našich hostů a maximální servis.

Restaurace Kaiser

V útulné restauraci Kaiser, která je otevřená pouze pro ubytované hosty, můžete denně vybírat z nabídky pokrmů, která je pečlivě připravovaná na každý den. Výběr pro vegetariány nebo vegany je nedílnou součástí každého menu. Připravíme pokrmy i z bezlepkových surovin, košer či jiných specifických požadavků. Pro milovníky dobrých vín máme připravenou exkluzivní nabídku vín z vinařství Vajbar a v našem baru naleznete řadu špičkových rumů, likérů a jiných alkoholických nápojů, které pro nás dodává firma Bartida.

Připravíme večeře i z bezlepkových surovin, pro vegetariány a košer - nutno upozornit při rezervaci minimálně jeden týden předem.

  • Dětská porce: 30% sleva

Restaurace Kaiser je určena pouze pro naše hosty a je nekuřácká.